VĮ Valstybinių miškų urėdijos puslapis: http://vivmu.lt/

Senkelio g. 14, LT-89126 Mažeikiai 

mazeikiai@vmu.lt 

tel. 8 443 77 838 (iš užsienio +370 443 77 838)

faks. 8 443 71 357 (iš užsienio +370 443  71 357)


Darbo laikas: 

I-IV: 8:00-17:00 
V: 8:00-15:45
pietų pertrauka 12:00-12:45


Administracija:

Mažeikių regioninio padalinio vadovas

Šarūnas Bagdonas

tel. 8 (443) 72785 (2403)

mob. 8 696 10480

sarunas.bagdonas@vivmu.lt

Sekretorė

Danutė Kvederienė

tel. 8 (443) 77838 (2412)

mob. 8 610 43511

mazeikiai@vmu.lt

Vyriausias miškininkas

Nerijus Lemežis

tel. 8 (443) 71586 (2401)

mob. 8 682 27697

nerijus.lemezis@vmu.lt

Medienos ruošos ir prekybos vadovas

Julius Vainutis

tel. 8 (443) 98953 (2354)

mob. 8 687 96309

julius.vainutis@vmu.lt

Miško išteklių specialistas

Darius Aglinskas

tel. 8 (443) 78778 (2413)

mob. 8 610 09463

darius.aglinskas@vmu.lt

Miško apsaugos specialistas

Paulius Gedrimas


tel. 8 (443) 36212 (2404)

mob. 8 698 85146

paulius.gedrimas@vmu.lt

Miško auginimo specialistas

Vilius Vilkas


tel. 8 (443) 77493 (2411)
mob. 8 612 14663

vilius.vilmas@vmu.lt

Buhalterė

Dalia Barvydienė

tel. 8 (443) 76690 (2407)

mob. 8 611 22328

dalia.barvydiene@vmu.lt

L.e.p. prekybos vadybininkė

Ieva Kalvaitytė

tel. 8 (443) 76706 (2408)

mob. 8 610 29925

ieva.kalvaityte@vmu.lt

IT specialistas

Einius Plonis

tel. 8 (443) 78796 (2414)

mob. 8 612 56030

einius.plonis@vivmu.lt


Vyresnioji buhalterė

Jolanta Noreikienė

tel. 8 (443) 79771 (2416)

mob. 8 686 57008

jolanta.noreikiene@vmu.lt

 

Girininkijos:

Darbo laikas: pirmadieniais-penktadieniais 8.00-17.00
(pietų pertrauka 
12.00-13.00)

 

N. Akmenės g.

maps.lt - 430921, 6241212 (LKS)

Girininkas

Vytautas Laucė 


Girininko pavaduotojas 

Edgaras Bilvinas


tel. 8 (425) 57078



mob. 8 687 96305



mob. 8 617 45436


Gaušių kaimas 3C, LT-85105 Akmenės r

vytautas.lauce@vmu.lt

Balėnų g.

maps.lt - 394785, 6228125 (LKS)

Girininkas 

Antanas Kadakauskis 

Girininko pavaduotojas

Jonas Petkevičius


tel. 8 (443) 44495



mob. 8 687 96329


mob. 8 688 93406

Tirkšlių g. 148, Balėnai, LT-89036 Mažeikių r.

antanas.kadakauskis@vmu.lt

Kairiškių g.

maps.lt - 424876, 6224774 (LKS)

Girininkas

Arvydas Lymantas

Girininko pavaduotojas 

Adolfas Gricius

tel. 8 (425) 39134 (2339)

(girininkija, ne medelynas)



mob. 8 686 65586


mob.  8 687 96314

J.Basanavičiaus g. 23, Papilė, T-85243, Akmenės r.




arvydas.lymantas@vmu.lt


adolfas.gricius@vmu.lt

Kapėnų g.

maps.lt - 408583, 6225844 (LKS)

Girininkas

Rimvydas Jeraminas

Giririninko pavaduotojas





tel. 8 (443) 28540




mob. 8 687 96319




Dvaro g. 11, Kapėnai, LT-89088 Mažeikių r.

rimvydas.jeraminas@vmu.lt

Kruopių g.

maps.lt - 438804, 6234501 (LKS)

Girininkė 

Stefanija Jurevičienė 

Girininko pavaduotojas
 

Darius Tomanas


tel. 8 (425) 43740


mob. 8 686 98586



mob. 8 620 69412



Vytauto Didžiojo g. 12, Kruopiai, LT-85213, Akmenės r.

Mažeikių g.

maps.lt - 398152, 6242033 (LKS)

Girininkas

  Artūras Raudonis

Girininko pavaduotojas
 
Vaidas Paulavičius




tel. 8 (443) 76998 (2410)




mob. 8 686 73261



mob. 8 620 86403

Senkelio g. 14, LT-89126, Mažeikiai

arturas.raudonis@vmu.lt

Papilės g.

maps.lt - 424876, 6224774 (LKS)

Girininkas
 

Darius Godelis

Girininko pavaduotojas 

Andrius Dementjevas




tel. 8 (425) 32782




mob. 8 610 18049



mob. 8 620 96469

J.Basanavičiaus g. 23, Papilė, T-85243, Akmenės r.

darius.godelis@vmu.lt

Renavo g.

maps.lt - 381724, 6227189 (LKS)

Girininkas

Algimantas Montvydas 

Girininko pavaduotoja 

Irena Lukaševičienė



tel. 8 (443) 46366




mob. 8 687 96303 



mob. 8 687 36232

Telšių g. 15, Seda, LT-89380

algimantas.montvydas@vmu.lt

Ruzgų g.

maps.lt - 386529, 6244386 (LKS)


Girininkas

Kęstutis Kairys

Girininko pavaduotojas

Albertas Kesminas




tel. 8 (443) 45948




mob. 8 687 96324



mob. 8 686 19107

Skuodo g. 146, Bugenių km, LT-89076 Mažeikių r.

kestutis.kairys@vmu.lt

Sedos g.

maps.lt - 381724, 6227189 (LKS)

Girininkas

Bronislovas Noreika 

Girininko pavaduotoja

Genovaitė Gricienė



tel. 8 (443) 46296 (2397)





mob. 8 698 33485



mob. 8 612 37059

Telšių g. 15, Seda, LT-89380

bronislovas.noreika@vmu.lt

 

Kiti padaliniai:

Darbo laikas: pirmadieniais-penktadieniais 8.00-17.00 
(pietų pertrauka 12
.00-13.00

 

Gamybos organizavimo vyr. specialistas


Dainius Prunskūnas

Darbo saugos specialistas

Petras Virketis


tel. 8 (443) 76903 (2409)


mob. 8 8 620 69413


tel. 844372739 (2402)

mob. 8 620 69410

Sedos g. 51, LT-89191, Mažeikiai


dainius.prunskunas@vmu.lt


petras.virketis@vmu.lt

Mechanikas

Leonas Kairys

tel. 844372842 (2405)

mob. 8 612 72711

leonas.kairys@vmu.lt

Medelyno vadovas

Jolanta Pociūtė






mob. 8 693 11083



jolanta.pociute@vmu.lt