Naujienos‎ > ‎

Kęstutis Trečiokas – naujasis aplinkos ministras

Mažeikių urėdija paskelbė 2014-07-20 23:17

Šiandien aplinkos ministro pareigas pradėjo eiti Kęstutis Trečiokas, buvęs ankstesnės Vyriausybės 


57 metų naujasis Aplinkos ministerijos vadovas turi didelės administracinio ir politinio darbo patirties. Jos pirmiausia sukaupė savo gimtajame krašte – Žemaitijoje. Po studijų Kauno politechnikos institute, kur įgijo inžinieriaus elektromechaniko specialybę, grįžo į gimtuosius Telšius ir daugiau kaip dešimtmetį dirbo „Masčio“ gamybiniame susivienijime – inžinieriumi, elektros cecho viršininku, ūkio ir socialinių reikalų direktoriumi, komercijos direktoriumi.ūkio viceministras.

Antrąją specialybę – ekonomisto – Kęstutis Trečiokas įgijo studijuodamas Vilniaus universitete. Savo žinias jis gilino stažuodamasis Danijos ir JAV universitetuose. 10 metų dirbo dėstytoju Socialinių mokslų kolegijoje, Klaipėdoje.

Savo darbinę karjerą tęsė akcinėje bendrovėje „Telteksa“, kur dirbo generaliniu direktoriumi, patarėju ekonomikai. Po to iki 2011 m. – Telšių rajono savivaldybėje. Čia iš pradžių buvo mero patarėju, po to vadovavo Strateginio planavimo ir investicijų skyriui, šešerius metus ėjo savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

Iki paskyrimo ūkio viceministru dirbo Telšių ligoninės direktoriaus pavaduotoju ekonomikai. Atėjęs į Ūkio ministeriją 2013 m., čia kuravo smulkiojo ir vidutinio verslo, eksporto, investicijų ir verslo priežiūros sritis.

Kęstutis Trečiokas daug metų aktyviai dalyvavo Telšių rajono politiniame gyvenime, buvo renkamas į rajono savivaldybės tarybą. Jis yra „Tvarkos ir teisingumo“ partijos narys. Su žmona Janina užaugino du sūnus.

AM Visuomenės informavimo skyrius

Comments