Naujienos‎ > ‎

Kartu su vaikais pasodinome medelius lopšelyje-darželyje „Linelis“

Mažeikių urėdija paskelbė 2013-10-17 23:14   [ atnaujinta 2013-10-21 00:45 ]
Spalio 11 d. Mažeikių lopšelio-darželio „Linelis“ ugdytiniai kartu su auklėtojomis ir tėveliais dalyvavo medelių sodinimo akcijoje „Gražinu savo darželį“.
Mažeikių miškų urėdijos Kapėnų girininkas Artūras Raudonis kartu su vaikais darželio teritorijoje sodino medelius. Girininkas vaikams ne tik paaiškino apie medelių sodinimą ir priežiūrą, bet trumpai papasakojo kaip medžiai auga miškuose, kaip jie prižiūrimi, kada ir kodėl kertami. Svečiams vaikai pasižadėjo ne tik prižiūrėti ir saugoti pasodintus medelius, bet ir sudrausminti tuos, kurie juos laužo.
„Nuovargio mažieji talkininkai tikrai nejautė, nes vyko smagi talka: sodinome, laistėme, nešėme žemes, kasėme duobes.  Nuoširdus darbas, patirti įspūdžiai, bei noras turėti gražią aplinką vienijo visus talkininkus“, – teigė lopšelio-darželio „Linelis“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rasa Baltutienė.
Pasak organizatorių, priešmokyklinio ugdymo pedagogės Zitos Krištopaitienės ir ikimokyklinio ugdymo pedagogės Viktorijos Juknienės, akcijos tikslas – nuo mažens formuoti vaikams nuostatą saugoti ir globoti medžius ir juos supančią aplinką.
Lopšelio-darželio „Linelis“ bendruomenė nuoširdžiai dėkoja tėveliams už padovanotus medelius  ir eglutes bei pažada juos saugoti ir rūpintis.
Šis renginys – tai tik mažas, pirmas žingsnelis didelių darbų pradžiai. Ateityje įstaigoje planuojame vykdyti aplinkosauginį projektą „Užaugink medelį – papuošk gimtinę“, kuris pareikalaus ne tik žinių, kūrybiškumo, bet ir kantrybės.

Nuotrauka
Comments