Naujienos‎ > ‎

Parsinešk Kalėdas į savo namus

Mažeikių RP paskelbė 2016-12-07 03:26   [ atnaujinta 2016-12-23 00:16 ]
Parsinešk Kalėdas į savo namus sėkmingai įvyko ir Mažeikių miškų urėdijoje. Šakas dalinome Mažeikių, Sedos, Viekšnių Naujosios Akmenės ir Akmenės miestuose. Susirinko gausybė žmonių kuriems buvo išdalintos eglių ir pušų šakos. 

Einiaus Plonio nuotraukos
Mažeikiai

Viekšniai


Akmenė
Naujoji Akmenė


AKCIJA

Kiekvienais metais artėjant Šv. Kalėdoms sukame galvą, kaip papuošti namus, kur įsigyti eglę ar eglės šaką. Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerija siūlo dalyvauti tradicinėje akcijoje „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu daugiau nei  šimte vietų visoje Lietuvoje miškininkai dalins eglių šakas.

VĮ Mažeikių miškų urėdijos miškininkai visus kviečia prisijungti prie šios akcijos ir namuose puošti ne nukirstą eglutę, bet eglės šaką. Šia jau tradicine tapusia akcija skatiname išsaugoti jaunus Lietuvos miškus ir padedame žmonėms, kurie negali sau leisti įsigyti Kalėdų eglutės.

Vis labiau populiarėjančios ir gamtą tausojančios eglės šakos yra puiki išeitis tiems, kuriems eglutė nebūtina. Iš eglišakių galima sukurti išradingas puokštes bei menines kompozicijas, tinkančias ir Kalėdų stalui, ir kambario erdvei.

2016 m. gruodžio 20 d. 13:00 VĮ Mažeikių miškų urėdijoje eglių šakos bus dalijamos:


Mažeikių mieste – Žemaitijos g. 49 (Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštė)

Sedos mieste – A. Baranausko g. 18 (Aikštė šalia parduotuvės)

Viekšnių mieste – Tilto g. 12 (Šalia seniūnijos pastato)

Naujosios Akmenės mieste – V. Kudirkos g. 29 (šalia prekybos centro „Tau“)

Akmenės mieste - Kasakausko g. 17 (prie Akmenės krašto muziejaus)