Naujienos‎ > ‎

Raseinių miškų urėdijai – „Sprendimų ratas 2014“ laurai

Mažeikių urėdija paskelbė 2014-10-07 05:23   [ atnaujinta 2014-10-07 05:24 ]

Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete įsisuko 7-asis „Sprendimų ratas“ 2014. Šiemet tradicine tapusioje parodoje, kurios viena iš partnerių yra Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos, be jos dalyvavo net 6 miškų urėdijos: Kėdainių, Raseinių, Kazlų Rūdos mokomoji, Veisiejų, Kauno ir Dubravos eksperimentinė-mokomoji. Pristatydamos konkrečias veiklos sritis urėdijos rungtyniauja eksponatų išradingumu ir svetingumu. Generalinės miškų urėdijos stende visas parodos dienas vyks apvaliosios medienos pardavimo aukcionas testinėje aplinkoje, teikiamos maršrutų į rekreacines miško vietas, sodinukų pardavimo objektus sukūrimo ir kitos konsultacijos. 
Žiūri komisijos sprendimu Raseinių miškų urėdija įvertinta už atsakingą požiūrį į valstybinių miškų tvarkymą ir aktyvų dalyvavimą šioje jau tradicine tampančia parodoje, sukančioje vis didesnį sprendimų ratą. 
Atidarydamas parodą aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas pastebėjo, kad plečiasi valstybinių miškų ūkyje sprendžiamų klausimų ratas, pasidžiaugė parodoje dalyvaujančiais jauniausiais miško bičiuliais, JMB sambūrio nariais. Anot ministro, sveikintina, kad parodoje savo vietą rado medžioklės atstovai ir parodos debiutantė – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos.
Miškininkai „Sprendimų rate“ dalyvauja nuo 2008 m. Pernai už šalutinių miško išteklių naudojimo galimybių tinkamą pristatymą parodos „Sprendimų ratas 2013“ diplomu ir medaliu buvo apdovanota Valkininkų miškų urėdija.

Generalinė miškų urėdija

Comments