Naujienos‎ > ‎

Stalo teniso varžybos 2017

Mažeikių RP paskelbė 2017-05-25 22:38   [ atnaujinta 2017-05-29 22:33 ]
2017 metų gegužės 20 dieną Mažeikių miškų urėdija suorganizavo Žemaitijos regiono miškininkų stalo teniso turnyrą, kuris įvyko Mažeikių Senamiesčio mokykloje. Turnyre dalyvavo 5 urėdijų komandos: Telšių, Kuršėnų, Raseinių ir Mažeikių.

Mažeikių miškų urėdijos komandai atstovavo N.Akmenės girininkas Vytautas Laucė, Papilės girininkijos girininko pavaduotojas Darius Aglinckas ir Sedos girininkijos girininkas Bronislovas Noreika. Mūsų komanda pateko į finalinį ketvertuką, bet jame pasielgė svetingai ir pusfinalyje nusileido Kuršėnų miškų urėdijos komandai, o mažajame finale dėl III vietos pripažino Raseinių 1-osios komandos pranašumą. Susitikimą dėl pirmos vietos Telšių komanda laimėjo prieš Kuršėnų miškininkus.

Tai buvo jau ketvirtosios Žemaitijos regiono miškininkų stalo teniso varžybos. Per jas netrūko įtemptų dvikovų ir gerų emocijų.  Pirmąji turnyrą organizavo Telšių miškų urėdijos stalo teniso entuziastai, antrąjį – Kuršėnų, o trečiasis įvyko Kretingos miškų urėdijoje. Kitų metų turnyro estafetė perduota Raseinių miškų urėdijai.

Išsiskirstėme su viltimi po metų vėl susitikti. Mažeikių miškų urėdijoje dirba nemažas būrelis stalo teniso entuziastų, todėl jau penkti metai iš eilės vyksta varžybos ir tarp urėdijos darbuotojų, kurių metu išsiaiškinama, kas atstovaus urėdijos komandą regioninėse varžybose. Tikimės, kad ir šita graži tradicija tęsis ir prie jos prisijungs dar daugiau entuziastų.